Wszystko jasne :-)

Zdjęcie użytkownika Bitcoin Heavy.

Stan obecny na rynku? Nowicjusze wyprzedają w panice wszystko, do tego chiński nowy rok i chińczycy sprzedają coiny by kupić prezenty :) teoria przytoczona na https://bitcoinheavy.org ale według mnie bardzo prawdopodobna.

 

Do tego zaczyna się spełniać przepowiednia Charlee'iego Lee od LTC.  W każdym razie niech spada, jak zleci do 6000 to zamierzam się obkupić w BTC :).Zapraszam do lektury dlaczego jest "wujowo" https://bitcoinheavy.org/2018/01/31/dlaczego-obecny-rynek-kryptowalut-jest-chujowy-i-pozostanie-chujowy-przez-jakis-czas/ . Rating Weiss'a dający C+ dla BTC widać nie był tak wzięty z kapelusza, choć waluty z A też lecą jak liście.

Zdjęcie użytkownika Bitcoin Heavy.

Zaczytane na profilu fb użytkownika https://www.facebook.com/Bitcoinheavy/:

cytuję:

"(...)Otóż patrząc na wykres widzimy ewidentnie, że Bitcoin przebił linię wsparcia i będzie leciał w dół. Pisałem o tym nie dawno w moim artykule który możecie znaleźć tutaj goo.gl/JRj4EPUważam, że możemy obserwować ten spadek aż do około 15 Lutego kiedy Chinski nowy rok powinien się skończyć i ludzie w Chinach przestaną wyciągać kasę na prezenty. 
Wskaźnik siły (RSI) jest bardzo słabiutki, co oznacza, że BTC jak na razie nie ma siły na wybicie.
MACD również sugeruje dalszy spadek gdyż obie linię znajdują się poniżej linii wsparcia i daleko im od stuknięcia się.
Boliinger Bands (te 3 żółte kreski) działają jak linia wsparcia i oporu, jak widać Bitcoin przebił dolną żółtą linię która działa jak linia wsparcia.
Jak nisko spadnie Bitcoin? Granice $8000-6000 są bardzo prawdopodobne jeżeli obecny trend się utrzyma.
(...)"

Trudno się nie zgodzić... a jak będzie zobaczymy.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież