Zapraszam wszystkich do współpracy przy tworzeniu tej strony o tematyce kryptowalut i blockchain. Możemy się tu wymieniać doświadczeniami z naszej zabawy z krypto.Obecnie sam jestem nowicjuszem (z podstawową wiedzą i małymi sukcesami w spekulacji) w tym temacie, ale startujemy z podobnego pułapu więc możemy sobie pomóc. Stron o podobnej tematyce są już setki jednak tutaj postaram się przedstawiać informacje najbardziej przydatne i opisane najprostszym możliwie językiem.

Rewolucja dzieje się na naszych oczach 

Każda minuta poświęcona na ten temat to inwestycja w samego siebie, bo może i kryptowaluty to bańka, która zaraz pęknie i nie mają one wartości jedynie kurs, ale sama technologia blockchain to już coś co nasz czeka, a zabawa kryptowalutami pozwala zrozumieć sposób jego działania. Ogólnych tematów jest wiele np. możliwe zastosowania rozproszonych baz, zabezpieczenia portfeli, zestaw dobrych praktyk, case study przypadków utraty walut, ataków na markety czy portfele online, może ktoś kopie niszowe waluty? Może ktoś pracuje nad wdrożeniem blockchain w swojej organizacji ?

Wszystkich chętnych do podzielenia się własnym doświadczeniem zapraszam do kontaktu podanego na stronie w zakładce kontakt.

Co znajdziesz na stronie:

Zakładka - Kryptowaluty - będę na niej opisywał jakie portfele założyłem, jakie waluty kupiłem, jak płaciłem, jak wypłacałem, skąd brałem informacje, jakie błędy popełniłem, co udało mi się dowiedzieć.

Zakładka - Ciekawe waluty - ciekawe kryptowaluty, w które inwestuje lub zamierzam to zrobić.

Zakładka - Wiadomości - tutaj znajdziesz różne ogólne informacje i linki do ciekawych artykułów w internecie.

Zakładka - O stronie... - czytasz ją teraz smile.

Zakładka - FAQs - najczęstsze pytania i odpowiedzi na nie zadawane przez przyjaciół, czytelników itp.

Zakładka - Kontakt - wiadomo.

Zakładka - Linki - spis serwisów, których używam lub opisuję w artykułach