Znalezione obrazy dla zapytania crypto.com

Crypto.com Chain to platforma płatnicza działająca na rynku kryptowalut.Projekt opiera się na karcie płatniczej, działającej w sieci.Twórcy Crypto.com Chain mają ambitny pomysł. Chcą rozwiązać jeden z największych problemów rynku cyfrowych walut – zwiększyć skalę codziennych płatności za pomocą kryptowalut.Pomóc ma w tym wspomniana karta płatnicza i aplikacja mobilna. Projekt posiada własne tokeny: MCO, oparty na (ETH) i token CRO.

Program partnerski

Zarówno polecający, jak i ich znajomi otrzymują premię w wysokości 50 USD (w tokenach MCO dostępnych i zbywalnych na giełdach).Nowy użytkownik, musi stakować/zablokować na poczet karty co najmniej 50 MCO w aplikacji. Innymi słowy musimy zarezerwować sobie minimalnie kartę „Ruby Steel” przy jednoczesnym zaznaczeniu „MCO Stake”.

Program referencyjny BG50 jest oparty na kilku korzystnych dla uczestników zasadach:

Brak limitów poleceń – możesz skierować do programu tylu znajomych, ile chcesz. Zarówno Ty, jak i każda z osób, którą polecisz, otrzyma po 50 USD w tokenach MCO po dokonaniu pierwszej transakcji.
Dostepny dla każdego – program jest dostępny dla wszystkich aktywnych użytkowników aplikacji Crypto.com.
Bonus jest przyznawany od razu – Twoi znajomi mogą skorzystać z bonusu rejestracyjnego natychmiast po dokonaniu pierwszej transakcji w aplikacji.

Jak to działa?

Krok 1: Aby otrzymać swój bonus w wysokości 50$, wystarczy, że skorzystasz z tego linku referencyjnego: LINK . Zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę crypto.com, gdzie należy podać swój adres email oraz kod polecającego – fhc2mvav6x

UWAGA: Aby otrzymać swój bonus w wysokości 50$, musisz podać kod polecającego. Możesz wpisać nasz kod:

fhc2mvav6x

Krok 2: Pobierz aplikację Crypto.com na swojego smartfona z Androidem lub iOS
Krok 3: Po pobraniu aplikacji, zaloguj się podając ten sam adres email, który wpisałeś w formularzu
Krok 4: Jeśli po tym kroku nad przyciskiem „Sign Up”, zauważysz pole „Invited? Add Referral Code”, podaj w nim kod: fhc2mvav6x
Krok 5: 
Na Twój adres email przyjdzie potwierdzenie. Kliknij przycisk „Log in” w otrzymanej wiadomości. Zrób to przez swojego smartfona, wówczas zostaniesz automatycznie przekierowany do aplikacji.
Krok 6: Przejdź pierwszy etap weryfikacji, podając swój numer telefonu oraz kod, który otrzymasz SMS’em.
Krok 7: Następnie, z pomocą aplikacji Crypto.com, dokonaj weryfikacji, robiąc zdjęcie dokumentu, np.: dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu. Ostatnim krokiem jest zdjęcie twarzy w celu potwierdzenia tożsamości.

Aplikacja poinformuje Cię, że weryfikacja może potrwać do 3 dni roboczych, jednakże najczęściej odbywa się to znacznie szybciej. W naszym przypadku trwała ona kilkanaście minut.

Krok 8: Teraz należy wybrać kartę (najtańsza to "Ruby Steel") i wykupić 50 MCN zostawiając je na karcie przez 180 dni, po tym procesie automatycznie (natychmiast, nie po 180 dniach) otrzymujesz 50$ w MCN, które możesz od razu wymienić na inną walutę i wypłacić.

Dodatkowo, gdy otrzymasz kartę Ruby cyrpto.com zwraca 100% abonamentu za spotify jeśli będzie opłacany za pomocą tej karty.

żródło: https://bitcoin.pl/crypto-com-monaco/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież