W załączeniu filmik z moim zdaniem jedynego z nielicznych kompetentnych kanałów na youtube, który oglądam. Jest to kanał pana Rafaela Badziaga.

Poniżej jego prognozy na rok 2018. Zapraszam do obejrzenia. 

 

Co do mojej prognozy na rok 2018 to niestety spodziewam się jakiś regulacji w polskim prawie dotyczących kryptowalut, napisanych na kolanie i bezsensownych :( - żeby nie było jak z ustawą antyhazardową, która uderzyła najbardziej w pokerzystów. Pamiętając o tym, że już zdarzył się przypadek wypowiedzenia umowy na prowadzenia konta w BZ WBK (choć prawdziwa przyczyna raczej jest nam nie do końca znana) pod zarzutem działalności na kryptowalutach, w sposób niezgodny z regulaminem banku oraz, że były już słyszalne także głosy z sejmu z chęcią zablokowania handlu krytpowalutami :)  to wydaje się to być mocno prawdopodobne.

Co do prognozy dla świata przewiduję w roku 2018 duże spektakularne ataki hakerskie oraz przewiduję chęć realizacji zysków przez posiadaczy grubej ilości BTC co znacznie wpłynie na kurs BTC w 2018, w USA w 2017 były przypadki zastawiania hipotek pod zakup BTC, więc w 2018 będzie ciekawie :) 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież